Стретчінг, Силова і Кардіо тренування під час карантину

Силове тренування

Силове тренування розвиває м’язову силу і витривалість. Силові вправи маються на увазі додаткове вагове навантаження. Тому багато хто думає, що їх можна виконувати тільки в спортивному залі, адже там є тренажери і штанги. Звичайно, для комфортного тренування було б непогано знайти будинки гантелі. Але якщо їх немає, то інвентар замінять звичайні пластикові пляшки, наповнені водою або піском. Для того, щоб регулювати навантаження, вибирайте літраж під силу. Не варто відразу тягать п’ятилітровий бутель. У силове тренування будинку можна включити:

— присідання з вагою;
— випади з вагою;
— тягу ваги до підборіддя;
— підйом ваги на біцепс, плечі, трицепс, трапецію;
— віджимання;
— зворотні віджимання з опорою на диван або стілець;
— різні вправи на прес;
— планку та ін.

Кардіо-тренування

Помилково думати, що до кардіо-тренування відносяться тільки біг або зайняття на еліпсі. Кардіо — це будь-який вид анаеробних вправ. Під час їх виконання кисень виступає основним джерелом енергії для підтримки м’язової діяльності. До кардіо-тренувань відноситься і аеробіка. Базові вправи в цьому напрямі можна сміливо виконувати в домашніх умовах. Щоб рухатися енергійніше, різноманітьте зайняття мотивуй музикою. До базових вправ в аеробіці відносять:

— кроки на місці;
— кроки убік з розведенням рук в сторони (step touch);
— кроки із захльостуванням гомілки (curl);
— махи ногами в сторони (side);
— відкриті кроки з круговими рухами руками (open step);
— пліе та ін.

Стретчінг

Стретчінгом можна займатися як після основного тренування, так і окремо. Це вправи на розтяжку. Вони збільшують еластичність м’язів і рухливість суглобів. Окрім цього, стретчінг покращує кровообіг, усуває біль в м’язових тканинах і сприяє виробленню ендорфінів, які забезпечують стан спокою і задоволення. Погодьтеся, вони зараз не будуть зайвими!

Стретчінг включає:

— вправи на дихання;
— нахили корпусу до ніг;
— нахили в сторони;
— вправи на поліпшення рухливості суглобів рук;
— пліе;
— глибокі випади та ін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X