Про користь бігових доріжок

Усі ми замислюємося про власне здоров’я. Зайняття спортом допоможе поліпшити загальний стан організму і прискорити обмін речовин.

Багато людей хотіли б займатися спортом, але з тієї або іншої причини не мають можливості відвідувати спортивні клуби. Не усі можуть витримати інтенсивні тренування, що виснажують, а швидка ходьба або біг підходять практично усім. Можливо, у Вас не завжди є можливість здійснювати ранкові або вечірні пробіжки. Використовуючи бігову доріжку у фітнес-центрі, Ви зможете зробити Ваше щоденне зайняття приємним і не залежним від природних умов. У багатьох людей складається негативне враження від зайняття на біговій доріжці із-за її одноманітності. Проте така монотонність може допомогти виробити правильну систему тренування усього організму. Займаючись на біговій доріжці, Ви одночасно зможете досягти декількох цілей: зміцнити серцево-судинну систему, підтримувати в загальному тонусі увесь організм, розвинути дихальну систему, сформувати м’язи ніг і добитися схуднення.

Конструктивні особливості цього спортивного устаткування :

зручний контроль за темпом бігу або ходьби;

функціональний монітор, який дозволяє побачити кількість калорій, які Ви спалили, засікти час зайняття і побачити відстань, пройдену Вами;

регулювання рівня нахилу, що дозволяє імітувати прямі або похилі ділянки дороги/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X