Як зробити ранкову пробіжку не нудною?

Усі знають про те, що бігати корисно. Це дозволяє нам підтримувати потрібну форму, скинути зайву вагу і зміцнити серцево-судинну систему.

Ось тільки проблема в тому, що бігати вранці мало хто хоче. Це не те щоб складно, просто для багатьох це зайняття нудне. І якщо ви належите саме до такої категорії — тоді вам допоможуть ці прості поради, які зроблять уранішні пробіжки не такими нудними.

Передусім, треба зробити перший крок. Так, це начебто просто. Але насправді саме перший крок це найважливіше і найскладніше. Ще вам потрібна мотивація. Без цього ви більше ніж 1-2 тижні бігати не зможете. Що може вас мотивувати? Та що завгодно. Подумайте самі, що зараз для вас важливе. Можливо, вам треба скинути зайву вагу? Или ви хочете зміцнити свій імунітет? У будь-якому разі пробіжки вирішать усі ці проблеми. І якщо поліпшити самопочуття відразу не вийде, для цього потрібне регулярне зайняття, то скинути декілька кілограм ви зможете вже через декілька тижнів.

У такому разі треба купити крокомір або лічильник калорій. Це і буде ваша мотивація. Постарайтеся зробити все, щоб ваше зайняття стало чимось на зразок випробування на міцність. Поставте собі мету, приміром, скинути 2 кг за місяць. Начебто і мало, але спершу підійде. Найголовніше — не відступати від своєї мети. Запам’ятовуйте показники кожен вечір, щоб наступного дня перевершити їх.

А щоб зробити пробіжку веселіше, можна використати універсальний інструмент — музику. Вимог ніяких немає, та і бути не може. Просто потрібний невеликий плеєр, який не заважатиме бігати. А музику може слухати будь-кого, яка вам подобається.

Якщо звичайне прослуховування музики вас не притягає, тоді можна поєднати фізичну і розумову активність. Для цього треба знайти декілька цікавих аудіокниг, які ви хотіли давно прочитати. І просто слухайте їх, коли ви бігаєте. Якщо книги насправді захоплюючі, то дуже скоро ви і не помітите, що бігаєте. Ваше тіло перейде на автопілот, і від бігу ви отримуватимете суцільне задоволення.

Щоб вибрати для себе оптимальний спосіб, треба спробувати спочатку все. Хто знає, що вам підходить, а що ні. При цьому деяким людям набридає одно і те ж, тому є сенс час від часу міняти мотивацію або додавати новий спосіб розваги під час пробіжки. У будь-якому разі намагайтеся зробити так, щоб зайняття вам подобалося. Тоді ефект не змусить себе чекати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X