4 причини займатися з персональним тренером

4 причини займатися з персональним тренером.

Щоб поставити техніку.

Перший по важливості і найпринциповіший момент. Є два типи новачків. Перші максимально замотивовані, рвуться у бій, прагнуть працювати відразу з великими вагами і не хочуть розбиратися в нюансах. Через це травмуються.
Другі — бачать тренажери уперше і соромляться поставити питання черговому тренеру. Тому травмуються. Головне, мабуть, для чого вам потрібний тренер — стати провідником у світі тренажерів. Він пояснить, який і для чого потрібний і поставить техніку. В принципі, для того, щоб розібратися в основних нюансах.

Щоб отримати результат.

Якщо ти займаєшся декілька місяців і не бачиш результат, можливо, ти робиш щось не так. Включаєш непотрібні м’язи, недостатньо ізолюєш. Або просто жалієш себе? Ось в цій частині допомога тренера — неоцінима. Там, де ти вирішиш, що зробив все, він змусить зробити ще один підхід.

Щоб підтримати мотивацію.

Одноманітність вбиває любов до тренувань. До одного і того ж навантаження звикають м’язи. Досвідчений тренер зрозуміє на льоту, коли ви почнете здуватися, і знайде спосіб підстебнути інтерес. Зменшить навантаження, різноманітить тренування або підключить суворість — головне, не дасть зіскочити у момент спаду мотивації. А цей спад обов’язково станеться.

Щоб отримати підтримку.

Тренер — це здорово. Він вислухає про поганий день і зігне з вас сім потів, а з ними — і усі негативні емоції. Надихне на зайвий підхід, нарешті. Надасть сил та підтримку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

X